Etykiety

niedziela, 22 lipca 2012

Z przodu krócej, z tyłu dłużej.


Krótsza z przodu, z tyłu dłuższa. Przeważnie uszyta  z delikatnych, lejących się materiałów. Asymetryczna spódnica z trenem to najnowszy hit. Z pewnością przyjmie się w modzie na dłużej, ponieważ pasuje do wielu typów sylwetek.

Projektanci proponują nosić ją na wszelkie możliwe okazje. Mini tren ma swoje wersje w modzie codziennej, wieczorowej, a nawet ślubnej. To dobra wiadomość, bo asymetryczny krój jest wyjątkowo łaskawy dla figury.Dla kogo spódnica z trenem?


Asymetryczny kształt będzie dobry dla bardzo wielu sylwetek. Warunek jest jeden - kobiety z masywnymi kolanami i odstającymi rzepkami, powinny wybierać opcję w której krótsza część spódnicy będzie zakrywała ewentualne mankamenty.

Oprócz tego, asymetryczna długość jest wręcz idealna dla pań z krągłymi, wystającymi pupami. Zwykłe spódnice mogą w ich przypadku nieładnie odstawać od ciała. Ten krój jest też idealny dla walczących z cellulitem (czyli dla większości z nas)! Dzięki temu, że spódnica jest dłuższa z tyłu, sprytnie zakrywa miejsca, które najbardziej polubiła pomarańczowa skórka.

A oto kilka propozycji:Ja w swojej szafie posiadam o takim kroju malinową sukienkę. A Wy co sądzicie o takim kroju, macie już coś w tym stylu w swojej szafie ?


M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz