Etykiety

środa, 13 czerwca 2012

Neony


Choć to pastele wiodą zdecydowany prym tego lata, to neon nie schodzi z czołówek najpopularniejszych elementów garderoby od ubiegłego lata.  Znajdujemy je w oknach wystaw sklepowych, magazynach i na modnych ulicach. Są megamodne tego lata! Jeżeli ubrania są dla Was zbyt krzykliwe to warto postawić na dodatki galanteryjne i akcesoria w postaci szalików, kapeluszy, czy biżuterii.
Neonowe buty są noszone bardzo chętnie zarówno przez gwiazdy jak i fashionistki. Jedne robią to po to by sylizacja nabrała blasku i wyrazistości a inne by podkreślić swoją nietuzinkową osobowość i mocny charakter. Jak je zestawić ? Można na kilka sposobów:
  
  • Jako akcent np. neonowe buty + stonowana reszta 
  •  Dopasować buty pod kolor stroju np.: różowa buty do różowej sukienki itp.
  • Stosując color blocking czyli: buty można połączyć  zarówno z kolorami analogicznymi danej barwy bądź idąc na przekór z tymi komplementarnym. Cała magia polega tutaj na łączeniu barw które się wzajemnie uzupełniają i wzmacniają. Przy butach w kolorze ostrego pomarańczu dodajmy np  chabrowe spodnie, bądź przy żółtej bluzce, seledynowej spódniczce dodać wyraziście zielone buty.


Podobna zasada tyczy się zarówno torebek, czy biżuterii:Kolejną opcją na neony mogą być lakiery do paznokci: 


Jak podoba się Wam moda na neony ?M.

1 komentarz:

  1. Uwielbiam takie kolorki, ale trzeba pamiętać aby z nimi nie przesadzić ;)

    OdpowiedzUsuń